ویترین تولد Elementor: 5 وب سایت برتر هدایا

تصور کنید از یک جعبه هدیه غافلگیرکننده که برای شما ارسال شده است بیدار شوید ، که شامل مجموعه ای از اقلام مانند عطر ، لیوان بد بو ، ماسک صورت ، شمع معطر و مقداری شکلات است. به نظر ما ، این روش خوبی برای دلگرمی در روز تولد شما به نظر می رسد. یا جعبه هدیه سفارشی که پر از چیزهایی باشد که مخصوص شما انتخاب شده چطور؟ این یک لمس شیرین است.

آنچه در بالا توضیح دادیم ، خدماتی است که توسط Vixi Gifting ، یک آژانس هدیه ایرلندی ارائه می شود و اقدام به تهیه و تنظیم تنظیمات سفارشی هدیه برای خرید آنلاین می کند. Vixi Gifting توسط Elementor توسط Melodie Fox ، یک طراح گرافیک سابق که برای شروع Vixi Gifting محوری شغلی در نظر گرفت ، طراحی و توسعه یافت.

آیا به صفحات محصولات سایت توجه کرده اید؟ ما روش استفاده Melodie از WooCommerce را دوست داریم عنصر تصویر محصول برای نمایش جزئیات هر بسته. نمایش جزئیات هفت مورد منفرد و همچنین چگونگی قرارگیری همه آنها در یک جعبه – می تواند چالش برانگیز باشد. ملودی راهی عالی برای نشان دادن بازدید کنندگان از جزئیات محتویات جعبه ، بدون غلبه بر آنها یا کنار گذاشتن اطلاعات مهم یافت.

موضوع: ویترین

افزونه ها: افزودنیهای ضروری برای Elementor ، افزودنیهای Premium برای Elementor ، رضایت Cookie GDPR ، Feed Feed Instagram Balloon ، سبد خرید WPC برای WooCommerce

طراحی و توسعه: Melodie Fox

شاید این مطالب برای شما مفید باشد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *