ویترین تولد Elementor: 5 وب سایت برتر دسر

وقتی نشستیم تا در مورد آنچه امسال جشن می گیریم تأمل کنیم – پاسخ فراتر از “5 سال Elementor” بود. جشن ما همچنین در مورد پرچمداران است: انجمن ما به ما کمک کرده است تا به گل سرسبد سازندگان وب در سراسر جهان تبدیل شویم. علاقه Elementor به تعالی ، شکوفایی ، خلاقیت و سرگرمی همه جانبه ، همان چیزی است که ما را به جایی که الان هستیم رسانده است.

با این کار ، ما می خواستیم که غذاهای مهمانی (مخصوصاً شیرینی های پخش شده) همه عناصر جشن گرفته شده را منعکس کنند. این فقط مربوط به دسرهای با کیفیت نیست ، بلکه به شخصیت ، میراث ، استعداد و مثبت بودن مربوط می شود. بهترین راه برای نمایش این؟ با پاستلریا آلوما آشنا شوید ، که شیرینی نام تجاری آن “Pastéis de Nata Aloma” بارها و بارها به عنوان “بهترین پاستیل د ناتا” در جهان معرفی شده است.

پاستل دو ناتا ، غذای معروف و پرتغالی مشهور ، یک شیرینی تارت کاستارد تخم مرغ است که با دارچین غبار گرفته شده است. بومیان پرتغالی و گردشگران بازدید کننده به طور منظم خود را در Pastéis de Nata رها می کنند. و وقتی صحبت از “چه کسی آن را بهتر پخت” می کند ، پاستلاریا آلوما یکی از افراد برگزیده است.

سرشار از شخصیت ، فردیت و حضوری یکتا ، پاستلاریا آلوما نمی تواند نماد آشپزی بهتری از فرهنگ Elementor باشد. هنگامی که چند تارت کاستارد را روسری کرده اید ، می خواهید انواع شیرینی را به بشقاب خود اضافه کنید؟ به یک Bola de Berlim ، یک Parisiense یا Palmier کلاسیک دسترسی پیدا کنید. درست مثل اینکه شما وقت خود را برای مرور ویژگی های جدید Elementor ، طرح های ناوبری ، انواع پس زمینه و موارد دیگر صرف می کنید ، می توانید مدتی را در میز دسر پرتغالی خود سپری کنید ، جایی که گزینه های انجام کار به طور قطع شما را مشغول خواهد کرد.

موضوع: OceanWP

افزونه ها: زمینه های سفارشی

طراحی و توسعه:

شاید این مطالب برای شما مفید باشد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *